Dieta sensa

 

dieta sensa

biały

Dieta sensa został stworzony w USA. Dieta sensa polega na dodawaniu białego proszku do posiłków. Sam proszek nie jest tani, bo kosztuje około 235 dolarów. I wystarcza na pół roku.

Znajduję się w malutkich młynkach  Według wkazówek producenta diety należy posypać proszkiem każdy posiłek. Jak podaję producent dieta sensa pozwala  w ciągu pół roku można schudnąć do 15 kilogramów.

Co ciekawe ?! dieta sensa nie zakłada wykonywania żadnych ćwiczeń przez osoby odchudzające się. Biała substancja to tlenek krzemu, wapniowy fosforan i maltodekstryna.

Nie zawiera cukru, soli ani kalorii. Biały proszek podobno wpływa na ośrodek łaknienia co powoduję, że szybciej odczuwana jest sytość. Przez to w czasie jedzenie je się mniej.

Dieta sensa efekty.

Zgodnie z informacjami, które podaje producent diety przeprowadzono badania, które wykazały skuteczność takiego sposobu odchudzania.

W badaniach wzięło udział 1500 uczestników i część z nich schudła 15 kg w pół roku. Istnieją także przeciwskazania dotyczące stosowania diety. Diety nie mogą stosować osoby uczulone na mleko lub soję.

Dieta sensa to z pewnością ciekawy pomysł na odchudzanie. Zupełnie inny niż dotychczasowe diety i sposoby na odchudzanie. Jednak nasuwa się jedno pytanie. Czy aby na pewno jest skuteczna ?

A Wy co tym sądzicie ? może ktoś z Was stosował już diete sensa weight loose system ? piszcie na facebooku.