Dieta Lady Gagi

Dieta Lady Gagi  pozwoliła piosenkarce schudnąć aż 13 kilogramów. I to wszystko w krótkim czasie. Piosenkarki nie mają łatwo jeśli chodzi o odchudzanie. Ciągłe koncerty, podróże. Sprawia, że łatwo odkładają się dodatkowe kilogramy. W życiu artysty trudno jest znaleźć posiłki o stałych porach. Czas na sport i zdrowe odżywianie. Lady Gaga przyzwyczaiła nas, że zaskakuje nas swoimi kreacjami scenicznymi. Tym razem piosenkarka zaskoczyła wszystkim tym jak szybko schudła !

Jak wyglądała dieta Lady Gagi ?

Dieta Lady Gagi polegała na jedzeniu 5 posiłków w ciągu dnia. W ten sposób piosenkarka nie przytyła. A mało tego schudła. Poza tym w każdym posiłku znajdowały się warzywa. Które artystka uwielbia. Specjalnie dla Lady Gagi została ułożona dieta, która pozwoliła jej schudnąć aż 13 kilogramów. Więcej o piosenkarce przeczytasz na wiki Lady Gaga

.Specjalną dietę dla piosenkarki ułożył znany ze swojej diety Harley Pasternak. O jego diecie pisałem na blogu we wpisie: Dieta 5 czynników .Jego kuracja odchudzająca zyskała ogromną popularność na całym świecie. Korzystały z niej takie gwiazdy jak: Alicia Keys, Dido czy Hally Berry

Najważniejsze zasady – dieta Lady Gagi.

  1. 5 posiłków każdego dnia.
  2. Posiłki takie jak bakłażan, szpinak czy groszek.
  3. Jeden królewski posiłek. Czyli jesz co chcesz.

Piosenkarka każdego dnia miała do wyboru. Jedno z warzyw. Albo szpinak, bakłażan lub groszek. Oczywiście szpinak musi być świeży. Bo tylko taki lubi jeść piosenkarka. Warzywa są bardzo dobre na odchudzanie. Ponieważ zawierają sporo błonnika. Składnika bardzo ważnego w czasie odchudzania. Który przyspiesza odchudzanie.

Natomiast raz w tygodniu. Piosenkarka mogła pozwolić sobie na tak zwany królewski posiłek. Czyli był to jeden posiłek na który Lady Gaga mogła zjeść to co jej najbardziej smakuje. Powszechnie wiadomo, że Lady Gaga uwielbia kuchnię włoską. Więc na ten królewski posiłek. Jadła danie z kuchni włoskiej. Mimo tego piosenkarka i tak schudła. Jak widać indywidualna dieta Lady Gagi pozwala pozbyć się nadmiaru tłuszczyku.