Dieta Justina Biebera

Dieta Justina Biebera.

Justin Bieber.

Dieta Justina Biebera pozwala piosenkarzowi nie tylko zachować kondycje. Ale również dzięki niej ma umięśnione ciało.Piosenkarz korzysta z porad profesjonalnego trenera J Oprócz diety ostro trenuje na siłowni. Jak podaje eska.pl niektórzy uważają, że wylewa 7 poty na treningu. Okazuje się, że dieta Justina Biebera bogata jest w białko. Każdego dnia piosenkarz je chudy drób. Najczęściej jest to kurczak lub indyk. Ewentualnie wołowina lub łosoś. Jak sam przyznaje Justin stara się jeść jak najmniej fast foodów.

Najważniejsze zasady dieta Justina Biebera.

  1. Korzysta z porad trenera.
  2. Każde dnia je drób.
  3. Ogranicza jedzenie fast foodów.

Oczywiście dieta Justina Biebera musi zawierać jego ulubioną potrawę. Jak sam przyznał w jednym z wywiadów. Piosenkarz przyznał, że najbardziej lubi jeść tosty z bekonem i plastrem z indyka. Z dodatkiem sosu majonezowego i suszonych pomidorów.

Przepis na ulubiony posiłek Justina Biebera.

Składniki. Trzy kromki chleba tostowego.  4 plasterki boczku. Plasterek indyka grillowanego. Kilka listków sałaty. Suszone pomidory. Majonez.

Przygotowanie. Wystarczy podpiec chleb w tosterze. Przygotuj patelnie teflonową. I usmaż na niej plastry boczku. Następnie pokrój chleb na trójkąty. I przygotuj tost przekładając go indykiem, plastrami boczku, majonezem, sałatą. I suszonymi pomidorami.

Jeszcze lepiej tosty smakują jeśli podasz je z frytkami. Na blogu znajdziesz również: Dieta Miley Cyrus

Dodatkowo dieta Justina Biebera zawiera aktywność fizyczną. Dobra kondycja jest potrzebna piosenkarzowi. Justin gra sporo koncertów. A podczas nich nie tylko śpiewa, ale również prezentuje swoje umiejętności taneczne. Ciężko i skomplikowana choreografia wymaga od Justina sporej energii i dobrej kondycji. Dlatego właśnie je każdego drób. Który dostarcza organizmowi białko. A to z kolei przekształca tkankę tłuszczową w energie. Dlatego piosenkarz nie ma żadnych problemów z wagą. Mało tego może pochwalić się umięśnionym brzuchem. Jak wygląda trening Justina Biebera ? ćwiczy 5 razy w tygodniu. Przez 40 minut. Pod okiem trenera. Który pomaga mu zachować świetną sylwetkę i kondycję. Jak przyznaje jego trener. Piosenkarz wykonuje ćwiczenia w seriach po 8-12 powtórzeń. Każdego dnia Justin ćwiczy inne partie ciała. I każdego dnia wykonuje inny trening. Jak widać dieta Justina Biebera nie jest radykalna.