Dieta Agnieszki Kaczorowskiej

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej pomogła aktorce schudnąć. Agnieszka Kaczorowska od wielu lat wciela się w rolę Bożenki z Klanu. Rola Bożenki z Klanu przyniosła jej ogromną popularność. Przez lata serial Klan gościł w naszych domach.

O tym, że Agnieszka Kaczorowska  rozpoczyna odchudzanie aktorka poinformowała na swoim blogu. Aktorka przez dłuższy czas nie pokazywała się. Ostatnio poza Klanem można było ją zobaczyć w programie rozrywkowym „Kuba Wojewódzki”.

Warto dodać, że aktorka wcześniej nie miała problemów z odchudzaniem, bo zawodowo tańczyła. W tańcu odnosiła międzynarodowe sukcesy. Ostatnimi czasy Bożenka przybrała na wadze. Zresztą aktorka sama potwierdza, że zauważyła jak przybrała na wadze. Ostatecznie postanowiła wziąć się za siebie i troszkę schudnąć. W tym celu zaczęła jeść specjalne posiłki.

Na czym polega dieta Agnieszki Kaczorowskiej ?

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej polega na diecie light box czyli zamawianie gotowych posiłków. Dieta Agnieszki Kaczorowskiej składa się z pięciu posiłków. Wszystkie posiłki każdego dnia pod adres aktorki dostarcza kierowca.

W ten sposób mistrzyni tańca pozbyła się zbędnych kilogramów, które nawet nie wiadomo kiedy się pojawiły.

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej oprócz gotowych posiłków zawiera także sport. Aktorka w jednym z wywiadów przyznała, że przytyła, bo przestała chodzić na tańce. Jednak w czasie odchudzania postanowiła więcej się ruszać.

19 listopada w Warszawie odbyła się specjalna impreza z okazji 2500 odcinka „Klanu”. Na jubileuszu nie mogło zabraknąć serialowej Bożenki. To właśnie na tej imprezie Agnieszka Kaczorowska zaprezentowała efekty odchudzania.Podczas imprezy z okazji jubileuszu Klanu aktorka nie bała się wyeksponować swoją zgrabną i szczupłą sylwetkę. Podobno aktorzy oraz ekipa pracująca nad serialem byli oczarowani efektami odchudzania Agnieszki Kaczorowskiej.

Widać było, że aktorka schudła dobrych kilka kilogramów jak nie więcej ! jak widać dieta Agnieszki Kaczorowskiej jest skuteczna, bo pomogła pozbyć się aktorce nie chcianych kilogramów. Zobacz także wpis: Dieta Kasi Cichopek

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej oparta jest o gotowe posiłki. Jest bardzo wygodna forma odchudzania z tego względu, że wszystko za nas załatwia firma cateringowa. To firma cateringowa wspólnie z dietetykiem opracowuje gotowe posiłki. Następnie gotowe posiłki trafiają do osób, które wcześniej zamówiły usługę i to wszystko. Wystarczy otworzyć pudełko i zjeść ! Niczym więcej nie trzeba się przejmować. Posiłki w diecie light box są odpowiednio zbilansowane, zawierają mało kalorii i dostarczają energie na cały dzień.

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej plusy:

  • Nie trzeba robić specjalnych zakupów.
  • Dieta Agnieszki Kaczorowskiej zawiera gotowe posiłki.
  • Nie trzeba gotować co dla wielu jest plusem.
  • Dieta Agnieszki Kaczorowskiej jest łatwa i prosta.
  • Nie trzeba liczyć kalorii. Posiłki są układane i ustalane przez dietetyków.

Dieta Agnieszki Kaczorowskiej minusy:

Dieta light box sporo kosztuje nie każdy może sobie na taką dietę pozwolić.

Warto wspomnieć, że dieta Agnieszki Kaczorowskiej dostępna jest tylko w dużych miastach. W mniejszych miejscowościach trudno jest otrzymywać gotowe posiłki na odchudzanie.