Abs ćwiczenia

Abs ćwiczenia to trening który rzeźbi mięśnie brzucha. W skrócie mówiąc jeśli chcesz mieć ładnie umięśniony brzuch. Niektórzy to nazywają drabinką. kaloryferem. Różne są określenia. Celem takiego ćwiczenia jest podkreślenie mięśni brzucha. Wiele osób myśli, że wystarczą brzuszki. Żeby uzyskać drabinkę na brzuszku. Niestety ale tak nie jest. I same brzuszki nie stworzą wymarzonego 6 paku.

Oczywiście w czasie wykonywania brzuszków pobudzasz do pracy mięśnie brzucha. Jednak żeby uzyskać kaloryfer. Trzeba wykonywać inne ćwiczenia. Bo jak się okazuje. I wbrew pozorom. Inne ćwiczenia np. z użyciem nóg. Rzeźbią mięśnie brzuch. Wiem, że to dziwne ale tak właśnie jest.

Ja na blogu przedstawiam jeszcze bardziej efektywną wersje abs ćwiczenia. Czyli intensywny plan treningowy. Zwykły abs znajdziesz w google .Wymaga nie złej kondycji. Jednak nie masz co się zrażać. Początki mogą być trudne. Jednak efekty są świetne. Naprawdę warto. Gorąco polecam taki trening.

Pierwsze efekty treningu można już zauważyć po 14 dniach. Co ciekawe abs ćwiczenia nie wymagają powtarzania serii. Tak jak ma to miejsce w przypadku innych ćwiczeń. Wystarczy tylko każdego dnia wykonać przedstawiony plan treningowy.

Intensywne abs ćwiczenia plan.

50 pajacyków.

30 podnoszenie kolan.

35 brzuszków rowerowych.

15 skrzyżowanych przysiadów.

1 min deski.

30 noga pionowo brzuszków.

30 nożyc.

25 “górskich wspinaczek”.

50 brzuszków “motylek”.

1 minuta z boku deski.

15 jack-knife przysiadów.

Film jack-knife sit-ups.

[jwplayer mediaid=”17221″]

20 podbicia na desce.

40 wyciągów nóg.

40 skośnych brzuszków.

1 minuta deski

Abs ćwiczenia można wykonywać na dwóch etapach. Dla osób początkujących. Oraz dla osób bardziej zaawansowanych. Warto wspomnieć, że abs przynosi świetne efekty. Bo każde ćwiczenie pobudza do pracy inne mieśnie.

Dużą zaletą abs ćwiczeń jest czas ich wykonywania. Wystarczy tylko 10 minut każdego dnia. A pierwsze efekty będzie widać po 14 dniach. Ważne, żeby wytrwać te dwa tygodnie. Bo wiele osób wcześniej przerywa. Bo nie widzi efektów. A efekty przyjdą należy tylko poczekać dwa tygodnie.

• Abs ćwiczenia rzeżbia różne mięśnie. I są to mięśnie skośne, dolne pleców, proste brzucha i poprzeczne brzucha.

Trzeba pamiętać, że abs ćwiczenia nie pozwolą spalić tłuszczu z brzucha. A jedynie go modelują. Sprawią, że mięśnie brzucha będą ładnie wymodelowane. Dlatego jeśli masz troszkę tkanki tłuszczowej na brzuchu. To najpierw rozpocznij od treningu aerobowego. Dzięki któremu spalisz tłuszczyk. A następnie przystąp do abs ćwiczeń.