5 przekąsek na odchudzanie

5 przekąsek na odchudzanie.

Jabłko.

5 przekąsek na odchudzanie to zestaw posiłków, które pomogą ci w spaleniu tłuszczu. Posiłki te pomogą twojemu ciału pracować z maksymalną wydajnością. Wszystkie przekąski są smakowite i dostarczają małe ilości kalorii.

Amerykańscy naukowcy z USDA przeprowadzili badania na podstawie, których wybrano posiłki, które są najlepsze dla osób odchudzających się.

Zdaniem Susan Bowerman amerykańskiej ekspert od odchudzania taki posiłek powinien mieć mniej niż 200 kcal i zawierać 10 g białka i 5 g błonnika. Według Susan takie proporcje są najlepsze. Przeczytaj inny wpis: Dania poniżej 300 kalorii

Tylko takie proporcje dostarczą organizmowi odpowiedniej energii i przyspieszają metabolizm. Każdy z posiłków to odpowiednia dawka białka i błonnika. Oba te składniki biorą udział w spalaniu tkanki tłuszczowej. 5 przekąsek na odchudzanie to posiłki składające się z białka i błonnika. Białko szybciej spala tłuszcz. Natomiast błonnik poprawia trawienie posiłków.

5 przekąsek na odchudzanie.

 szklanka nisko tłuszczowego mleka i 1 jabłko.

Mleko zawiera wapń. Natomiast jabłko zawiera błonnik. O właściwościach błonnika możesz przeczytać we wpisie:  Błonnik na odchudzanie

awokado z 2 łyżeczkami twarogu 1%, usuń pestki z awokado i wypełnij przestrzeń serkiem.

białko 9 g, błonnik 7 g i zero brudnych naczyń !

Gruszka z serem ricotta i łyżeczką cynamonu.

  • ser jest źródłem białka, a gruszki błonnika.

8 g białka, 5 g błonnika i tylko 170 kcal !

Filiżanka soi gotowanej.

Soja bogata jest w białko. Bez problemu można zastąpić mięso soją. W przypadku soi ważne jest, aby pochodziła z ekologicznej uprawy. Wiele dostępnych odmian soi. To soja genetycznie modyfikowana.

17 g białka, 8 g błonnika i 190 kcal.

Szparagi i jajko na twardo.

Co prawda sezon na szparagi jest krótki. Jednak w czasie sezonu warto jest jeść szparagi. Zawierają bardzo mało kalorii.

Szparagi gotowane lub surowe plus jajko na twardo.

11 g białka, 5 g błonnika.

To tylko 5 przekąsek na odchudzanie. Z pewnością jest ich więcej.