10 powodów do odchudzania

10 powodów do odchudzania

10 powodów do odchudzania o których nie wiedziałaś a dla których warto zrzucić parę zbędnych kilogramów. Jedne bardziej, drugie mniej błahe. Ale wszystkie z przymrużeniem oka 😉

10 powodów do odchudzania.

1.będziesz lepiej się czuć psychicznie i fizycznie. Niższa waga to lepsze samopoczucie. Ale mniejsza waga to także mniej problemów ze zdrowiem. Naturalną rzeczą jest, że jak schudniesz masz więcej energii.

2. poprawi się twoja kondycja i zdrowie. Nie będziesz odczuwać zadyszki podczas wchodzenia po schodach. W końcu przebiegniesz swoje upragnione 5 km bez zadyszki i bez przystanku co 300 metrów.

3. zwiększysz swoją atrakcyjność seksualną. Niższa waga to z reguły lepsza sprawność seksualna.

4. zawiążesz samemu buty. Przestaniesz już prosić o pomoc w zawiązaniu butów rodziny i przypadkowych przechodniów na ulicy. Niższa waga z pewnością pozwoli Ci na zrobienie wielu rzeczy, których dotychczas nie mogłaś zrobić, bo waga Ci to utrudniała.

5. Zmieścisz się do zapełnionego ludżmi środka komunikacji miejskiej bez komentarzy typu: ała nie pchaj się no…!

6.Będziesz mógła poznać ludzi w rzeczywistości, a nie tylko na portalu randkowym.

7.Wszyscy będą Ci zazdrościć. Szczuplejsza waga z pewnością wzbudzi zainteresowanie Twojego otoczenia.

8.Masz większe szanse, że dasz nogę jak  zza rogu wyskoczy jakiś  zboczeniec albo dres z nożem 😀 Niższa waga to lepsza sprawność fizyczna. Jeśli jakiś przestępca wyrwie Ci torebkę to masz szanse, że zdążysz dogonić go i odebrać mu swoją torebke.

9. nie będziesz musiał/ła obrabiać zdjęcia w photoshopie zanim je wrzucisz na n-k, fotke lub facebooka. Czytaj mojego bloga, a na pewno dowiesz się o wielu ciekawych sposobach i dietach na odchudzanie. Przeczytaj wpis: Kąpiel na odchudzanie

10. i ta reakcja ludzi: …„Wow ! ale schudłeś/as  jak ty tego dokonałes/aś”… BEZCENNE !

Bez względu na to czy któryś z tych 10 powodów do odchudzania sprawi, że zaczniesz się odchudzać. I tak warto się odchudzać dla SIEBIE i dla zdrowia.

I pamiętaj…

Schudniesz, dasz radę !