Test czerwonej herbaty na odchudzanie

Test czerwonej herbaty na odchudzanie

Test czerwonej herbaty na odchudzanie miał przynieść odpowiedź. Czy czerwona herbata pomaga w odchudzaniu. Czy rzeczywiście warto ją kupić na odchudzanie. Czerwona herbata nazywana jest także Pu-erh. Zresztą nie jestem pierwszą osobą która stosowała czerwoną herbatę na odchudzanie. Opinie innych osób na temat skuteczności czerwonej herbaty możesz znaleźć:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92595

Zastanawialiście się ile można schudnąć pijąc czerwoną herbatę ?

Ja podobnie z tym, że osobiście przetestowałem ile można schudnąć pijąc czerwoną herbatę. Wiele osób polecało pić czerwoną herbatę na odchudzanie.W Polsce czerwona herbata jest jeszcze mało popularna. A szkoda bo właściwości odchudzające zawarte w herbacie znane są od lat.

Postanowiłem pić czerwoną herbatę na odchudzanie przez miesiąc czasu i sprawdzić jakie efekty w odchudzaniu uzyskam po tym czasie. Oto test czerwonej herbaty na odchudzanie.

 Test czerwonej herbaty na odchudzanie zasady.

Nie piję kawy, zwykłej herbaty , alkoholu. Test czerwonej herbaty na odchudzanie trwał przez 30 dni.

Prowadzę normalny tryb życia ze zbilansowaną dietą. Na czas testu zrezygnowałem ze sportu. Herbatę czerwoną piłem po każdym posiłku. I tutaj są dwie szkoły. Jedni mówią, że na odchudzanie należy pić czerwoną herbatę przed posiłkiem. Inni uważają, że czerwoną herbatę należy pić po posiłku. Ja w każdym razie piłem herbatę po posiłku.

Na blogu znajdziesz także: Test wag łazienkowych oraz inne diety odchudzające.

Zobacz też wpis: Nordic walking na odchudzanie

Waga wyjściowa to 75 kg.

Po miesiącu okazało się, że schudłem 3 kg ! czyli waga końcowa wyniosła 72 kg. Jak widać czerwona herbata pomaga w odchudzaniu. Także gorąco polecam ją na odchudzanie. Dzięki czerwonej herbacie schudłem kilogram na tydzień. Jest to dobry rezultat zwłaszcza, że nie stosowałem diety. Czerwona herbata podobnie jak zielona herbata posiada właściwości odchudzające. Wiele osób narzeka na smak herbaty. Jednak w sklepie można bez trudu kupić czerwoną herbatę o różnych smakach. Jest to tak zwana czerwona herbata aromatyzowana. Jednym słowem test czerwonej herbaty wypadł pozytywnie.