Słodycze na odchudzanie

Słodycze na odchudzanie foto.

Słodycze.

Słodycze na odchudzanie czy istnieją takie ? Czy można jeść słodycze na odchudzanie. Podczas odchudzania nie może zabraknąć paru przyjemności jedzenia. Jedną z takich przyjemności jest jedzenie wszelkich słodkości. Ciasta, torty i inne pyszne słodkości. Aż ślinka cieknie 🙂 .To wszystko kusi zwłaszcza w czasie odchudzania.

Słodkie przysmaki jemy nie tylko w domu, ale w restauracjach. Warto więc poznać kilka sposobów na jedzenie słodyczy. Jak jeść słodycze, żeby nam nie poszło w przysłowiowe boczki.

Jakie słodycze na odchudzanie.

Może się wydawać dziwne, ale istnieją parę sposobów, żeby jeść słodkie i zachować zgrabną sylwetkę.

Jedząc słodkiego przysmaki np. kawałek ciasta nie jedz lub odsuń na bok lukier czy bitą śmietaną. Tak wiem, że dla wielu osób to jest nie możliwe. Jednak w ten sposób unikniesz kilkuset zbędnych kalorii. Istnieje również wiele dietetycznych deserów. Wystarczy o nie zapytać w cukierni lub kawiarni.

Jedzenie słodyczy w restauracji.

•  Podziel się deserem z drugą osobą. Wtedy zjesz o połowę mniej kalorii.

•  Na koniec posiłku wypij capuccino z beztłuszczowym mlekiem. Kawa przyspiesz spalanie tkanki tłuszczowej. Czyli pyszny i kaloryczny deser szybciej spalisz.

•  Jeśli masz do wyboru. Wybierz mniejszy deser. Bez dodatków np. śmietany. Wystarczy że słodycze na odchudzanie będą mniej kaloryczne.

Zamiast słodkiego i kalorycznego deseru możesz wybrać deser light np. deser z pianki, lody bez cukry, jogurt o niskiej zawartości kalorii. Istnieją również czekolady o mniejszej zawartości cukru.

Jedzenie słodyczy w domu.

Na wstępie pozbądź się wszystkich słodkości z kuchni. Wiem, że może to być trudne, ale spróbuj. W to miejsce kup w sklepie bitą śmietanę beztłuszczową. Bez cukrowe lody w czekoladzie, lekkie ciasto biszkoptowe. Smakują równie dobrze, a posiadają mniejszą zawartość tłuszczu, cukru i kalorii.Zobacz także przepis na: Lody light truskawkowo-bananowe

Zamiast bitej śmietany możesz użyć jogurtu greckiego z dodatkiem np. owoców. Zamiast śmietany możesz również użyć jogurtu naturalnego 0 % tłuszczu.