Popcorn na odchudzanie

Popcorn na odchudzanie  Szok popcorn na odchudzanie. jest bardziej zdrowy niż warzywa i owoce. Jednak ten fast food. Może być dietetycznym fast foodem. I można go jeść. Kiedy mamy ochotę na coś innego w diecie. Z pewnością lepiej go jeść. Niż solone paluszki. Czy chipsy. Które mają mnóstwo kalorii. A do tego zawierają pełno tłuszczu. No chyba, że są to Chipsy z jabłek. O których pisałem na blogu.

Dlaczego popcorn na odchudzanie ?

Bo w czasie odchudzania każdy z nas ma ochotę na drobną przekąskę. Z pewnością popcorn na odchudzanie to najzdrowszy fast food.

Ciekawostką jest fakt.Większości z nas popcorn kojarzy się z kinem. Jak się okazuję popcorn był wcześniej niż powstało kino. Pierwsze wzmianki o popcornu pochodzą z czasów starożytnych.

Jaki jeść popcorn na odchudzanie ?

Bez soli. Lub z jego minimalną ilością. Sól zatrzymuje wodę w organizmie. przez co trudniej jest schudnąć.

Jak przygotować popcorn ?

Popcorna powstaje z ziaren kukrydzy. Które podgrzewa się do temperatury 170-190 stopni. Najczęściej przygotowuję się go w mikrofalówce. Można również przygotować popcorn bez mikrofalówki.

A to filmik przedstawiający jak przyrządzić popcorn za pomocą telefonów komórkowych.

[jwplayer mediaid=”17850″]

Ile kalorii ma popcorn ?

Średnio około 550 kcal w 100 gramach. Może mieć więcej. Jeśli ma więcej tłuszczu. Bo można również przygotować popcorn w piekarniku kuchenki.Natomiast popcorn z mikrofalówki ma około 380 kcal. Popcorn na odchudzanie zawiera sporo białka. Bo około 13 gram w 10 gramach. Białko to ważny składnik. Ponieważ bierze udział w odbudowie komórek.Oprócz tego popcorn na odchudzanie zawiera około 15 gram błonnika. Co ciekawe popcorn na odchudzanie dostarcza organizmowi wartości odżywczych. Między innymi cynku, manganu. Miedzi i magnezu. Oraz witamin z grupy B.

Popcorn zawiera tylko 4 % wody.

Podobno według naukowców z USA. Popcorn zawiera sporo antyoksydantów. Czyli substancji anty rakowych.Takie badania przeprowadzili naukowcy z Uniwersytetu w Pensylwani. Okazuje się, że popcorn zawiera sporo antyoksydantów. Jak się okazuje przetworzenie suchych ziaren kukurydzy. W piekarniku. Nie zmienia właściwości tych ziaren. Jak widać popcorn na odchudzanie. to jedna z najzdrowszych przekąsek.