Płaski brzuch 7 sposobów

płaski brzuch zdjęcie

brzuch

Witaj !

Wiele osób piszę do mnie co robić żeby uzyskać płaski brzuch. Jakie ćwiczenia stosować i jak dietę, żeby mieć płaski brzuch. Dlatego w dzisiejszym wpisie postaram się przedstawić kilka praktycznych sposobów na spalenie tkanki tłuszczowej z brzucha.

7 sposobów na płaski brzuch.

1. Zacznij od wyboru odpowiedniej diety. Działaj zgodnie z zasadą:

Miękkie jedzenie to miękkie i okrągłe ciało.

Twarde jedzenie to jędrne i twarde ciało.

Wprowadź do codziennej diety takie produkty jak:

– chrom przeciwdziała napadom nagłego głodu. Znajduję się w takich produktach jak:

Ryby, jaja, kasze, sery, chude  mięso, groszek zielony.

– selen naukowcy udowodnili, że osoby posiadające wąską talię mają wyższe stężenie selenu we krwi. Znajdziesz go w takich produktach jak:

Kukurydza, orzechy brazylijskie, pomidory, ryby morskie.

– owoce i warzywa zwłaszcza te o kolorze pomarańczowy np. morele, marchew, pomarańcza, brzoskwinie, papryka.

2. Pij spore ilości niegazowanej wody mineralnej. Woda usuwa toksyny z organizmu. Dodatkowo rozrzedza to co zjadłaś w żołądku. Przez co pokarm jest szybciej trawiony. I nie zalega w żołądku i nie odkłada się w postaci tkanki tłuszczowej.

Dobrym sposobem na płaski brzuch jest picie herbaty czerwonej po posiłku.

3.  Wykonuj masaż brzucha. Masuj rękoma talie zgodnie z wskazówkami na zegarze. Lepsze efekty uzyskasz, gdy zastosujesz balsamy odchudzające.

4. Wykonuj ćwiczenia na mięśnie brzucha. W tym celu możesz użyć hula-hop. Ćwicząc z hula hop pracują również mięśnie odpowiedzialne za utrzymanie miednicy.

5.  Odwiedź gabinet kosmetyczny. Najlepszym zabiegiem na szczupły brzuch jest drenaż limfatyczny. Niektóre zabiegi kosmetyczne takie jak: drenaż limfatyczny poprawiają ukrwienie skóry i tkanki. Lepsze ukrwienie tkanki pod skórą sprawia, że łatwiej jest się pozbyć tłuszczyku i uzyskać płaski brzuch.

6.  Śmiej się. Śmiech pobudza mięśnie brzucha i pomaga uzyskać szczupły brzuch.

7. Tańcz. Taniec nie tylko pozwala zrzucić zbędne kilogramy, ale także modeluje sylwetkę. Na blogu możesz sprawdzić ile kalorii można spalić tańcząc: Kalorie taniec

Najlepsze efekty przynosi taniec brzucha.

i pamiętaj…

Schudniesz, dasz radę !