Odchudzanie porady

Odchudzanie porady.

Odchudzanie porady czyli co sprawić, żeby odchudzanie było szybsze i łatwiejsze. Zobacz także wpis: Pomoc w odchudzaniu .W trakcie trwania odchudzania warto jest ograniczyć spożycie cukru. Oczywiście nie da się całkowicie zrezygnować z cukru. Cukier znajduję się praktycznie w większości produktów. W czasie odchudzania dobrze jest zrezygnować z produktów zawierających spore ilości cukru np. słodyczy. Dobrze jest także zmniejszyć o połowę porcje jedzenia.

Odchudzanie porady.

1.  Cukier.

Nie zawsze nazwa cukru musi znajdować się na opakowaniu produktu. Producenci chętnie stosują synonimy słowa cukier np. syrop kukurydziany, glukoza, melasa, syrop klonowy, fruktoza, laktoza, maltoza. Jak by nie nazywał się taki cukier to pamiętaj, że to nadal jest cukier. Zobacz wpis: Kalorie w ciastach i słodyczach .Czytaj, sprawdzaj dokładnie etykiety produktów, a będziesz piękna i szczupła ! Owoce również zawierają cukier. I cukier zawarty w owocach nazywa się fruktoza. Organizm szybciej i lepiej rozkłada cukier zawarty w owocach. Dlatego w czasie odchudzania zamiast słodyczy jedz słodkie owoce.

2. Mniejsze porcje jedzenia.

Jeśli chcesz naturalnymi metodami zmniejszyć pojemność żołądka to jedz mniejsze posiłki. Przez czas nie krótszy niż 10 dni. Dopiero po 10 dniach organizm przyzwyczaja się do mniejszych porcji jedzenia.W ten sposób naturalnie zmniejszysz pojemność żołądka. Szybko zauważysz, że mniejsze posiłki dają uczucie sytości. Oczywiście jest to naturalne zmniejszenie żołądka. Żeby zwiększyć pojemność żołądka wystarcz znów jeść większe porcje jedzenia. Trwałe zmniejszenie żołądka zapewni jedynie zabieg medyczny.

Zobacz też inne wpisy na blogu: Hamburger Dukana

3. Mrożone napoje.  

Unikaj picia mrożonej herbaty oraz kawy. Zawierają spore ilości cukru. Jeśli masz ochotę na mrożony napój przygotuj sobie go wcześniej w domu i wstaw do lodówki. Przygotuj dzbanek z gorącą wodą. Wrzuć torebki herbaty, później dodaj mięte lub cytrynę. Poczekaj, aż herbata ostygnie i wstaw do lodówki, albo postaw w chłodnym miejscu. Na blogu znajdziesz także wpis: Napoje tłumiące głód .Do mrożonych napojów możesz dodać słodzik zamiast cukru.

Odchudzanie porady pomogą tobie skutecznie schudnąć.