Odchudzanie mężczyzn

Odchudzanie mężczyzn.

Odchudzanie facetów.

Jeśli zastanawiasz się jak odchudzić faceta oto przedstawiam kilka wskazówek, które z pewnością będą pomocne.

10 sposobów na odchudzanie mężczyzn.

1. Obserwuj jak twój mężczyzna się odżywia. Czasami wystarczą nie wielkie zmiany w odżywianiu, żeby schudł np. nie podjadanie wieczorem.

2. Zamień białe pieczywo na razowe, a tłustą wędlina na lżejszą. Taka zamiana tylko pomoże i przyspieszy odchudzanie.

Jak odchudzić faceta bez słodyczy.

3. Ogranicz kupowanie słodkości, tak by nie zalegały one w waszym domu. Słodkie ukryte w szafkach kuchennych nie tylko kusi dzieci, ale także dorosłych 🙂

4.  Gotuj i przyrządzaj posiłki smacznie, zdrowo i lekko. Lekko nie znaczy mdło. Istnieje wiele przepisów w czasie odchudzania np. Zupa jarzynowa light

5. Urozmaić codzienne menu – unikaj rutyny. Wprowadzaj nowe posiłki, komponuj i eksperymentuj w kuchni. Odchudzanie może być smaczne, łatwe i przyjemne !

6. Namów go by zrezygnował z fast-foodów na rzecz zdrowej kuchni. Wiem nie możliwe, ale może jednak ! Spróbować zawsze warto.

sport – odchudzanie mężczyzn !

7. Kup mu karnet na siłownie, basen lub sporty walki. Karnet zobowiązuje do chodzenia. W końcu ktoś za niego już zapłacił więc szkoda, żeby się zmarnował.Mając kupiony karnet w ręku ciężko będzie mu wymigać się od pójścia, bo przecież zapłaciłaś za karnet.

8. Wychodźcie na wspólne spacery, zakupy. Większość mężczyzn raczej nie lubi spacerów po galeriach handlowych. Zostaje zawsze spacer z psem.

9. Zostaw w lodówce gotowe posiłki jeśli ciebie nie ma, tak by nie dzwonił po pizze lub kebab. Amerykańscy naukowcy przeprowadzili badania naukowe z których jasno wynika. Kobiety które zostawiały swoim mężczyzną gotowe posiłki rzadziej dzwonili po nie zdrową żywność typu fast food.

10. Podczas męskich wieczorów przy piwie zastąp chipsy i orzeszki lekkimi przekąskami. Możesz przygotować lekkie koreczki na bazie warzyw i owoców tych które akurat masz w domu.

To tylko kilka sposobów na odchudzanie mężczyzn. Jeśli znacie więcej piszcie na fanpage !