Nutella Dukana

Nutella Dukana.

Czekolada.

Nutella Dukana czyli dietetyczny przepis na słodką czekoladę. Jest to przepis na nutelle o smaku rumowy. Ale zależy to wszystko od tego jaki aromat dodasz. Możesz też dodać aromat migdałowy. Według uznania. Taka czekolada starcza na dłuższy czas. Możesz ją jeść z chlebem. Przy okazji zobacz wpis jak zrobić: Chleb Dukana . Czas wykonania zajmuje około 15 minut. Możesz też zjeść Naleśniki Dukana z nutellą. Czyli idealny przepis na słodki posiłek w czasie odchudzania.

Składniki nutella Dukana.

• Rum aromat.18 łyżek odtłuszczonego mleka w proszku.4 łyżki odtłuszczonego kakao. 300 g serka homogenizowanego naturalnego 0 % tłuszczu. 20 tabletek słodzika. Najlepiej jest rozpuścić je w kieliszku gorącej wody. Niektórzy używają słodzika w płynie. Do pieczenia zamiast zwykłego słodzika. W tabletkach.

Przygotowanie nutella Dukana.

Wymieszaj blenderem wszystkie składniki. Gotową masę włóż do słoiczka. Następnie wstaw ją do lodówki. W lodówce masa zgęstnieje. Nutella Dukana można jeść w trzeciej fazie. Jest bardzo smaczna. Można ją dodawać do innych posiłków. Na przykład do placków. Oczywiście dietetycznych. Według przepisu dr Dukana. Zobacz przepis na: Placki Dukana .Bardzo ważne jest aby do przygotowania użyć odtłuszczonego mleka i kakao. Bez wątpienia taka dietetyczna czekolada. Z pewności będzie smakować. Zwłaszcza, że w czasie odchudzania. Wiele osób ma ochotę na zjedzenie czegoś słodkiego. A jak wiadomo zwykła nutella. To prawdziwa bomba kaloryczna. Poza tym zawiera sporo węglowodanów. A dieta Dukana zakłada ograniczenie węglowodanów. Dlatego warto jest przygotować taką dietetyczną czekoladę. Od czasu do czasu. Poza tym taka dietetyczna nutella. Mogą jesć osoby które dbają o sylwetkę. I nie chcą przytyć. Jest to z pewnością dobry sposób na utrzymanie zgrabnej sylwetki. A przy tym zjedzenie czegoś słodkiego. Na blogu znajdziesz inne ciekawe przepisy. Dietetyczne i do tego bardzo smaczne. Jeśli znasz inne ciekawe przepisy w diecie Dukana. Napisz do mnie na facebooku.Pamiętaj, że na diecie Dukana nie wolno jeść cukru. Aż do trzeciej fazy.