Metoda abillity na odchudzanie

Metoda abillity na odchudzanie.

Metoda abillity na odchudzanie to zupełnie nowy pomysł na odchudzanie. Jak większość pomysłów na odchudzanie powstał w USA. Jest to zupełnie nowatorska metoda odchudzania.

Na czym polega metoda abillity na odchudzanie ?

Do ludzkiego organizmu wszczepiany jest implant, którego zadaniem jest stymulacja. W czasie, gdy osoba pije lub je abillity wysyła impuls elektryczny do żołądka.

Zadaniem impuls jest stworzenie uczucia sytości nawet jeśli zjesz tylko kilka kęsów jedzenia. Jesz mniej a czujesz się najedzona. Świetna sprawa, prawda ? Kto z nas nie chciałby zjeść pół jabłka i być najedzonym 🙂

Implant przesyła informacje na komputer o posiłkach i napojach oraz godzinach jedzenia osoby odchudzającej się.

Metoda abillity na odchudzanie działa 24 godziny na dobę. Informacje o jedzeniu i piciu zapisywane są na bieżąco i otrzymuje je także lekarz. W ten sposób może dobrać odpowiedni model żywieniowy, ćwiczenia na odchudzanie co zwiększa skuteczność działania abillity.

Wyniki badań skuteczności abillity przedstawiona na V Kongresie Międzynarodowej Federacji dla chirurgii otyłości w Barcelonie.

  • Na blogu znajdziesz także: Gravity plus na odchudzanie oraz inne metody na odchudzanie

W badaniach uczestniczyło 31 ochotników z BMI od 35 do 55. W zależności od BMI po 12 miesiącach nastąpił spadek wagi od 30-44%.

Ciekawostką jest fakt, że badania kliniczne nad abillity nie wykazały praktycznie żadnych skutków ubocznych takiej metody odchudzania.

Metoda abillity na odchudzanie przeznaczona jest dla osób o wysokim BMI od 35-55. Projekt powstał w USA jak już wcześniej pisałem. To właśnie w Ameryce otyłość to duży problem społeczny. W przypadku nadwagi kilku kilogramowej samemu można schudnąć. Jednak co w przypadku osób z dużą otyłością 20-30 i więcej kilogramów. ? Dlatego właśnie powstała metoda abillity na odchudzanie.

…Potężne wsparcie.

Innowacyjna metoda abillity na odchudzanie znalazła poparcie międzynarodowych koncernów. W projekt abillity włączyły się takie firmy jak:  Johnson & Johnson, Boston Scientific, Oxford Bioscience.

Metoda abillity na odchudzanie została dopuszczona w Unii Europejskiej. Posiada znak bezpieczeństwa CE.