Hula hop na odchudzanie

Hula hop na odchudzanie.

Znak.

Hula hop na odchudzanie jest bardzo wygodne, bo można ćwiczyć w domu. Na początku lat 90 tych prawie każda mała dziewczynka chciała mieć hula hop. Dzisiaj hula hop na odchudzanie pozwala świetnie spalić tłuszczyk z boczków. Nawet podczas oglądania swojego ulubionego serialu możesz trenować i chudnąć.

Jest bardzo tanie. Koszt najprostszego hula hop w markecie. To wydatek około 10-20 złotych. Istnieją również droższe które mają wypustki na obręczach. Te z kolei oprócz spalania tłuszczyku, masują ciało. Świetna sprawa, prawda ? ćwiczysz i masujesz ciało jednocześnie.

Ale najważniejszą zaletą hula hop na odchudzanie jest to, że spala tłuszczyk z boczków. To ważne, jest mało ćwiczeń które pozwalają spalić boczki. Efekty są nie prawdopodobne. Jeśli zaczniesz używać hula hop na odchudzanie zobaczysz je już po tygodniu, dwóch. To naprawdę nie zwykłe.

Pamiętaj tylko, żeby zmierzyć obwód w pasie przed rozpoczęciem przygody z hula hop na odchudzanie. Takie tanie kółko do ćwiczeń za parę złotych a tak skutecznie spala tłuszczyk w boczkach ?! Poza tym hula hop na odchudzanie nie wymaga od nas biegania czy też innego wytężonego wysiłku. Nie wymaga też miejsca. Wystarczy metr wolnej przestrzeni i można ćwiczyć. W dodatku jak pisałem już wcześniej możesz trenować podczas oglądania telewizji.

Rozmawiam z różnymi ludżmi. I wszyscy dzisiaj narzekają na brak czasu. „No wiesz na siłownie bym poszła, ale nie mam czasu rodzina, dzieci, praca wiesz…”. I tu z pomocą przychodzi hula hop na odchudzanie. Nie wymaga jeżdzenia na siłownie, fitness. Jest tanie. W przeciwieństwie do roweru stacjonarnego hula hop nie zajmuje dużo miejsca. Wszyscy wiemy jak małe są mieszkania w Polsce. I z reguły nie ma w nich miejsca na sprzęt sportowy.

Zalety hula hop na odchudzanie.

  1. Jest tanie, zajmuje mało miejsca.
  2. Ćwiczyć może praktycznie każdy, w różnym wieku.
  3. SPALA tłuszczyk z boczków.

Warto podkreślić, że hula hop na odchudzanie mogą stosować osoby z chorym kolanami. Bądźmy szczerzy nie wszyscy co się odchudzają są w pełni zdrowi. Wiele osób nawet młodych ma problemy ze stawami kolanowymi.

Jakie hula-hop na odchudzanie wybrać ?

W pierwszej kolejności wybierz lekkie koło o szerokiej obręczy. Dlaczego szeroka obręcz ? jeśli rozpoczynasz przygodę z hula hop na odchudzanie to na początku będzie ci ciężko wykonywać ćwiczenia. Trening na hula hop nie jest skomplikowany. Jednak na początku może sprawiać trudność. Dlatego najlepiej jest wybrać koło z szeroką obręczą. Bo będzie się łatwiej kręciło. Najtańsze hula hop kosztuję około 10 zł. To z wypustkami czyli funkcją masowania to koszt około kilkudziesięciu złotych. Pamiętaj, że im mniejsza obręcz tym więcej musisz wykonać ruchów. Zasada jest stosunkowo prosta: im mniejsza obręcz tym bardziej intensywny trening.

Jaki tłuszczyk spala hula hop na odchudzanie ?

•  Z brzucha.

•  Fałdki na boczkach.

•  Modeluje talie.

Ćwiczenia z kółkiem poprawiają jędrność pośladków.

Sposoby spalania tkanki tłuszczowej – hula hop na odchudzanie.

Najlepiej jest ćwiczyć dwa razy dziennie. Przed ćwiczeniami pamiętaj o rozgrzewce. W przeciwnym razie naderwiesz mięśnie i będziesz chodzić cały dzień z bólem.Kilka skłonów, wymachy rękami. Ruchy biodrami. Rano i wieczorem. Stań w rozkroku. Trzymaj stopy cały czas na ziemi. Ustaw hula hop na wysokości bioder. Trzymaj w powietrzu i zacznij wykonywać kręgi. Puść hula hop na odchudzanie. Ćwicz tak długo jak długo uda się Tobie utrzymać hula hop. Czyli do momentu, aż nie spadnie. Kręć hula hop na odchudzanie raz w prawo. Raz w lewo. Niektórzy ćwiczą przy muzyce. Dlatego dobrym pomysłem jest kręcić hula hop na odchudzanie w lewo przez jedną piosenkę. I później kręcić hula hop na odchudzanie w prawo przez czas trwania drugiej piosenki.

– Jak chcesz mieć talię osoby to utrzymuj hula hop na wysokości brzucha.

– Jak chcesz mieć jędrne pośladki. To połóż się na plecach. Połóż obręcz na stopy. Nogi trzymaj cały czas w powietrzu. Tak by utrzymać koło w pozycji pionowej. I tak trzymaj przez około 20 sekund. Wykonaj ćwiczenie w kilku seriach. Z przerwami.

Ćwiczenia na hula hop sprawiają, że skóra jest bardziej jędrna.

Czy wiesz, że hula hop na odchudzanie pozwala spalić aż 300 kcal/h. !

W czasie odchudzania jak i modelowania hula hop. Najlepiej jest wybrać te najcięższe. Czyli takie które waży około 2 kilogramów. Po prostu po ćwiczeniu z takim hula hop na odchudzanie. Uzyskuje się najlepsze rezulataty. Oczywiście jeśli rozpoczynasz przygodę z hula hop na odchudzanie. To możesz zacząć od najtańszego i najprostszego. Takie koło jest bardzo lekkie. Ale z czasem możesz wsypać do niego ryżu, żeby było bardziej ciężkie. No i żeby efekty były lepsze.

UWAGA !

Jeśli rozpoczynasz przygodę z hula hoop na odchudzanie. to zacznij od paru minut każdego dnia. Dopiero z czasem, stopniowo zwiększaj czas ćwiczeń.Aż do 20 minut. Dlaczego ? W pierwszych dniach może się okazać, że pojawią się siniaki. Nie przyjemna sprawa. Ale też jest to naturalna reakcja organizmu. Zwłaszcza dla osoby która wcześniej nie ćwiczyła. Dlatego na początku dobrze jest zacząć od najtańszego hula hop na odchudzanie.