Galaretka na odchudzanie

Galaretka na odchudzanie.

Galaretka.

Galaretka z powodzeniem może zastąpić słodką przekąske. Galaretka na odchudzanie może zostać przyrządzona na dwa sposoby: albo samemu przyrządzić, niestety jest to czasochłonne, albo kupić gotowe opakowanie.

Galaretka na odchudzanie a kalorie ?

Galaretka przyrządzona z jednego opakowania zawiera około 300 kcal. Galaretka na odchudzanie może być ciekawy zamiennikiem słodkiego deseru w trakcie diety.

Jak przygotować galaretke w czasie odchudzania ?

Dobrym rozwiązaniem jest podzielić jedną porcję na trzy części. Następnie wstaw do lodówki i zjedz w kolejnych dniach. Osoby, które są na diecie nisko węglowodanowej muszą uważać, bo galaretka ma wysoką zawartość cukru, bo aż 60 g.

Galaretka na odchudzanie dobrze jest jeść po treningu lub intensywnych ćwiczeniach, ponieważ dostarcza węglowodany i regeneruje organizm.

Na blogu znajdziesz także: Ocet jabłkowy na odchudzanie

Poza tym, galaretka składa się z żelatyny, która dobrze wpływa na paznokcie i stawy. Jeśli masz ochotę na słodkie sięgnij po galaretkę.

Wbrew pozorom galaretka na odchudzanie nie jest mocno kaloryczna. 100 gram galaretki zawiera jedynie 50 kalorii. Galaretka na odchudzanie może być podawana razem z ananasem lub innymi owocami. Jak wiadomo ananas wspomaga odchudzanie pisałem o tym na blogu we wpisie Ananas na odchudzanie Pamiętaj jednak jak będziesz przygotowywac galaretke z owocami, żeby wtedy dodać mniej wody, bo inaczej galaretka nie uzyska własciwej dla siebie konsystencji.

Galaretka na odchudzanie plusy.

Dobrze wpływa na stawy i paznokcie.

Częste jedzenie galaretek na odchudzanie poprawia wygląd i jakość paznokci, a to wszystko dzięki głównemu składnikowi galaretki czyli żelatynie.

Galaretka na odchudzanie jest tania i łatwo można ją przyrządzić samemu.

Galeretkę można przygotować na zapas i wystarczy wstawić do lodówki, a póżniej po nią sięgnąć.

Niektóre osoby przygotowują galaretka na odchudzanie nisko kaloryczną z coca coli zero kalorii. Nie wiem jak smakuje taka galaretka na odchudzanie. jednak postaram się wypróbować taki sposób i przedstawić efekty na blogu.

Przepis na galaretkę jest bardzo prosty. Oczywiście można kupić gotowe galaretki smakowe w sklepach lub przygotowac ją samemu. Ja tu na blogu przedstawiam przepis na galaretkę robioną domowym sposobem. Wszystko zależy od tego jaki smak chcemy uzyskać. Niektórzy lubią smak jabłkowym inni pomarańczowi a jeszcze inni smak grejfrutowy.

Dla konkretnego smaku np. pomarańczowego należy wycisnąć sok z kilku dużych pomarańcz plus dwie łyżeczki żelatyny. Sok z owoców trzeba zagotować, żelatyne należy zamoczyć w dwóch łyżkach wody. Następnie należy dodać żelatyne do soku, wszystko wymieszać. Do tego dodać pokrojone w kostki obrane owoce np. pomarańczy (pamiętajcie obrane bez skórki). I ostatnią czynności która pozostała jest wstawiene galaretka na odchudzanie do lodówki na czas około 3 godzin tak by mogła spokojnie stężeć. Galaretka na odchudzanie to z pewnością ciekawy pomysł na urozmaicenie diety.