Dieta Anny Kalaty

Dieta Anny Kalaty.

Anna Kalata.

Dieta Anny Kalaty to nie zwykła metamorfoza byłej minister. Po tym jak odeszła z sejmu. Nie było o niej słychać. Nagle okazało się, że Ania Kalata zupełnie zmieniła swój wygląd. Schudła uwaga aż 38 kilogramów ! Niezwykły wyczyn. Na początku media myślały, że zmiana wyglądu wynika z operacji plastycznych.

Jednak nie była polityk zupełnie zmieniła swoje życie. Nie tylko zmieniła swoje odżwianie, ale również filzofie życia. Część z zasad diety Anny Kalaty możesz zobaczyć na zdjęciu.

Jak sama przyznaje zaczęła się odchudzać dla siebie. W pewnym momencie była minister stwierdziła, że musi zrobić coś dla siebie. I postanowiła zupełnie zmienić swój wygląd zewnętrzny. Oczywiście na plus. Dzięki zmianie wyglądu nabrała większej pewności siebie.  Dieta Anny Kalaty oparta jest tylko o naturalne sposoby. Bez chemii.To dobrze bo produkty ekologiczne. Przyspieszają odchudzanie. I nie zatruwają organizmu. Obecnie środowisko jest tak zanieczyszczone. Że w czasie odchudzania najlepiej jest produkty nie przetworzone.

Była minister w wywiadzie powiedziała, że nigdy nie poddała by się operacji plastycznej. „Zmiana zewnętrzna najpierw musi zajść wewnątrz nas samych” i dodała „dopiero wtedy efekty są zadowalające.

Najważniejsze zasady dieta Anny Kalaty.

Swoją kurację odchudzająca minister rozpoczęła od przejrzenia tabeli z kaloriami. I na jej podstawie przygotowała listę produktów. Które warto jeść, a które nie należy jeść w czasie odchudzania. Dieta Anny Kalaty zakłada, że jemy tylko co nam smakuje. Nie należy jeść czegoś. Na co nie mamy ochotę. A już tym bardziej co nam nie smakuje. Nie ma co się katować. Jedzenie ma być smaczne. A nie mdłe. Dlatego dieta Anny Kalaty zawiera smaczne posiłki. Biografię Anny Kalaty możesz przeczytać http://pl.wikipedia.org/wiki/Anna_Kalata .Kolejną zasadą kuracji odchudzającej Anny Kalaty było jeść często a mało.nie należy objadać się. Posiłki powinny być małe. Ale należy je jeść często. Oprócz tego dieta Anny Kalaty zakłada, że nie należy się kłaść do łoźka o pustym żołądku. Dlatego kolacja o 18 odpada. Można jeść kolacje później. Jednak nie za późno tak by nie kłaść się spać zaraz po kolacji.

Bo wtedy nasz organizm nie strawi pokarmu. I odłoży się tłuszczyk.

Przykładowy jadłospis dieta Anny Kalaty.

Dzień pierwszy.

Śniadanie. Pół jajka. Kawa ze słodzikiem. Kromka chleba razowego.

II śniadanie. Owocowy pucharek. Przygotowany z malin, jabłka, papai, arbuza.

Obiad. Warzywa gotowane. Marchew, kapusta, buraczki, 50 g mięsa chudego np. gotowana pierś z kurczaka.

•  Posiłek po 2 godzinach. Sałatka z pomidora, ogórka kiszonego, cebuli, ogórka zwykłego.

Podwieczorek. Starta marchewka z jabłkiem.

Kolacja. Szklanka herbaty. Plasterek chudej wędliny. Pieczywo chrupkie. Pieczarki marynowane.

  1. Dzień drugi – dieta Anny Kalaty jadłospis.
  2. Śniadanie. Kawa ze słodzikiem plus serek light.

II śniadanie. Owocowy pucharek. Przygotowany z truskawek, jabłka, papai, malin i arbuza.

Obiad: warzywna zupa.

•  Posiłek po 2 godzinach. Sałatka warzywna z pomidora, ogórka, cebuli i ogórka kiszonego.

Podwieczorek. Sok z marchewki

Kolacja. Szklanka herbaty, plasterek chudej wędliny, kromka pieczywa chrupkiego, pieczarki marynowane.

Zobacz również film jak dieta Anny Kalaty zmieniła była panią polityk.

[jwplayer mediaid=”16497″]

Zdrowe zapychacze – dieta Anny Kalaty.

Była minister przyznała, że odchudzała się racjonalnie. I czasami sobie odpuszczała. Jednak w czasie diety stosowała również tak zwane zdrowe zapychacze. Czyli takie produkty spożywcze. Które mają mało kalorii. A jednocześnie zapychają żołądek. I po których nie chcę się już jeść. Takimi zdrowymi zapychaczami. Były między innymi arbuzy, kapusta.

Kolejną zasady diety Ani Kalaty jest wiara w swoje możliwości. Od samego początku odchudzania należy wierzyć w swoje możliwości. Trzeba wierzyć, że się schudnie. Jak sama przyznaje to podstawa każdego odchudzania. Nie należy przekładać odchudzania na jutro. Lub pojutrze. Dlatego dieta Anny Kalaty może stosować już dzisiaj. Podczas odchudzania człowiek napotyka wiele zakrętów. Dlatego ważne jest aby potrafić sobie z nimi poradzić. Była minister radzi aby stosować jogę. Pisałem o niej już na blogu. We wpisie: Joga na odchudzanie .Dzięki niej chudnie ciało. A umysł nabiera równowagi. Joga pozwala również znaleźć przyczyny otyłości.

Bez wątpienia dieta Anny Kalaty zupełnie zmieniła wygląd byłej posłanki. Jak widać odchudzać można się w każdym wieku. I bez względu na wykonywany zawód. Zresztą pisałem o tym we wpisie: Odchudzanie po 50 Bez względu na to ile masz lat. Warto jest się odchudzać. Odchudzanie to nie tylko lepszy wygląd. Mniejsza waga to również większa siła witalna. I mniej chorób. Jeśli nadal się zastanawiasz czy warto jest się odchudzać. Nie zwlekaj. Zacznij dbać o swoją sylwetkę już dzisiaj. Na moim blogu znajdziesz wiele ciekawych diet, ćwiczeń. Oraz przepisów na odchudzanie. Zobacz również inne diety. Pamiętaj, że dieta Anny Kalaty pozwoliła byłej polityk schudnąć aż 38 kilogramów.