24 godzinna dieta owocowa

24 godzinna dieta owocowa.

24.

 

24 godzinna dieta owocowa to dieta, która ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn. Po zastosowaniu diety nastąpi poprawa samopoczucia oraz poprawia się wygląd cery. Składa się z siedmiu posiłków. Owoce (te które można) należy spożywać razem ze skórka, która zawiera najwięcej błonnika.

Błonnik przyspiesza proces przemiany materii. Należy pić wodę mineralną, herbatki ziołowe. Spośród herbat ziołowych na odchudzanie. Najlepsza jest zielona i czerwona herbata. O czerwonej herbacie pisałem we wpisie: Test czerwonej herbaty na odchudzanie .Unikać należy mocnej herbaty oraz kawy, bo wypłukują składniki mineralne i witaminy z organizmu. Herbatę lub kawę nie należy słodzić. Ewentualnie można użyć słodzika. Który ma bardzo mało kalorii.

24 godzinna dieta owocowa posiłki i godziny.

• Godzina 8.00 — 400 g różnych owoców, herbata ziołowa.

• Godzina 10.00 — 4 szt. kiwi, 1 pomarańczo.

• Godzina 12.00 — 2 szt. jabłka lub gruszek, 200 g moreli.

• Godzina 14.00 — kawałek arbuza, banan, 150 g śliwek.

• Godzina 16.00 — 400 g truskawek. Lub inne owoce, bo wiadomo że sezon na truskawki jest krótki.

• Godzina 18.00 — 200 g czereśni.

Zobacz też inne diety na blogu.

I przed snem 1 jabłko. Zobacz wpis: Jabłka na odchudzanie . Zjedzenie jabłka przed snem sprawi, że będziesz mieć lepsze trawienie. Przed ostatnim posiłkiem w diecie owocowej są truskawki. Oczywiście sezon na truskawki jest krótki. Poza sezonem możesz zjeść truskawki, ale mrożone. Przy okazji zobacz wpis: Dieta truskawkowa .Równie dobrze możesz je zastąpić innymi owocami.

Cukier zawarty w owocach wpływa na poziom cukru we krwi.24 godzinna dieta owocowa to typowa szybka dieta na oczyszczenie organizmu i odchudzanie. Warto ją zastosować zwłaszcza po większym przejedzeniu. Na przykład po weselu. 24 godzinna dieta owocowa świetnie oczyszcza organizm z toksyn. Warto ją stosować co jakiś czas. Nie tylko oczyszcza organizm z toksyn, ale również poprawia samopoczucie.24 godzinna dieta owocowa to z pewnością jedna z pyszniejszych kuracji odchudzających.