1-dniowa głodówka

 

1-dniowa głodówka na odchudzanie.

Kalendarz.

1-dniowa głodówka znana jest od lat. Wbrew pozorom głodówki to nie domena modelek czy anorektyczek, które chcą jeszcze więcej schudnąć. 1-dniowa głodówka ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn oraz schudnięcie. Znam wiele osób które stosują taką 1 dniową kuracje oczyszczająca i bardzo to sobie chwalą. Zresztą sam co jakiś czas stosuje 1-dniowa głodówkę.

Przyznam szczerze, że przy normalnym sposobie odżywiania 1-dniowa głodówka jest praktycznie nie zauważalna, nie czuć głodu. Z głodem jest podobnie jak ze snem. Jeden dzień jesteśmy w stanie wytrzymać. Tak samo ze snem jedną noc możemy nie spać, ale już więcej nie damy rady. Świetna jest też dla osób które cierpią na bóle migrenowe.

1-dniowa głodówka na odchudzanie i oczyszczenie organizmu z toksyn.

Codziennie zjadamy różne rzecz jedne bardziej zdrowe inne mniej. Bez względu na to czy dobrze się odżywiamy  czy też źle w naszym organizmie następują przemiany biochemiczne. Jedne komórki umierają, inne powstają. Prowadzi to do powstawania toksyn. Warto dla zdrowia raz w tygodniu a jeżeli nie mamy takiej możliwości raz w miesiącu zrobić sobie jednodniową głodówkę. Na oczyszczanie organizmu z toksyn można również pić koktajle. O których pisałem we wpisie: Koktajle na odchudzanie

W tym dniu najlepiej jest dużo pić wody, żeby oczyścić organizm z toksyn, które nagromadziły się w naszym organizmie.

Toksyny nie tylko przedostają się do naszego organizmu przez jedzenie, ale także przez skórę i włosy Oczywiście zależy to od miejsca w którym mieszkamy i pracujemy. Inne stężenie zanieczyszczenia jest w dużych miastach, a inne w mniejszych miejscowościach.

1-dniowa głodówka dwa rodzaje.

1.  Dla osób, które są w stanie wytrzymać posiłkowy reżim 1-dniowa głodówka tylko na wodzie

2.  Dla tych co mają mniej samozaparcia całodzienna głodówka w oparciu o wodę, a także jakiś jogurt, owoce lub warzywa np. jabłka bardzo dobrze oczyszczają organizm. Cała filozofia polega na „pół” pełnym brzuchu czyli należy przegryzać jakiś owoc lub warzywo co 2-3 godziny.

Taka 1-dniowa głodówka, ale powtarzam raz jeszcze nie dla każdego.  Dobrze wpływa na nasz układ trawienny, ale także poprawia wygląd cery.

1-dniowa głodówka opinie.

“…Głodówkę można przetrwać, najważniejsze, żeby o tym cały czas nie myśleć, ale skupić sie na czymś innym- pójśc na spacerek, na rowerek, cokolwiek. Najgorsze są pierwsze godziny, potem już nie czuje sie głodu. Ważne też żeby sporo pić, powodzenia w głodzeniu sie :)…”

kasia

“…Mam w domu książke jakiegoś autora zza wschodniej granicy pt. ” Lecznicza głodówka “. Czyta sie ją, jak jakąś sensacyjną powieść. Mój syn powiedział, że powinien zrobić mi zdjęcie…leżałam na łóżku, w jednej ręce miałam ksiązke ” Lecznicza głodówka “…a w drugiej ogromny kawał ciasta :). Ech..chciałabym zrzucić 10 kilo bez wyrzeczeń ;)…”

Jola

Znasz inną 1-dniowa głodówka pisz na facebooku.