Dieta jaglana

Natomiast z pewnością nie polecam jeść kleiku z kaszy. Wielu osób nie lubi takiego kleiku. Bo ma mdły smak. I kojarzy się z dzieciństwem. To podobnie jak w przypadku szpinaku. Który wiele osób nie przygotowuje. Bo kojarzy im się tylko z jednym smakiem. Z dzieciństwa. A przecież kaszę podobnie jak szpinak. Można podawać na wiele sposobów.

Kleiki z kaszy jaglanej są dobre w przypadku chorób układu trawiennego. Wtedy łagodzą infekcje. I stany zapalne. Wielu lekarzy po operacjach. Zaleca jeść kleik z kaszy.

Mało osób wie, ale dieta jaglana. Świetnie usuwa wilgoć z organizmu. Wilgoć w postaci śluzu. Który zalega w górnych drogach oddechowych. Niektórzy jak mają problemy z oskrzelami. To jedzą kleik z kaszy. Oczywiście zastosowań jest mnóstwo. Jednak problemy zdrowotne najlepiej w pierwszej kolejności konsultować z lekarzem. a dopiero później leczyć się samemu.

Wracając jednak do tematu. Dieta jaglana oczyszcza organizm.a jaki to ma wpływ na odchudzanie ? To proste. W momencie kiedy mamy organizm zanieczyszczony. Znajdują się w nim toksyny. A są to różne toksyny. Nie muszą to być papieros i alkohol. Może to być skażone jedzenie. To organizm w pierwszej kolejności oczyszcza organizm. A dopiero później zaczyna spalać tkankę tłuszczową. Dlatego dieta jaglana to dieta odchudzająca. Ale może również stanowić wstęp np. do dłuższej diety odchudzające. Czyli najpierw np. 3 dniowa dieta jaglana. A później inna dieta. Zwłaszcza jeśli ktoś chcę schudnąć 20 lub 30 kilogramów.

Pages: 1 2 3

Facebook