Jak schudnąć 5 kg

Gotuj warzywa na parze. Jeśli nie lubisz. Lub z innych powodów nie możesz jeść surowych warzyw. To gotuj warzywa na parze. Jak schudnąć 5 kg ? Wystarczy jeść gotowane na parze warzywa. Takie warzywa jak: kalafior czy kapusta. Świetnie smakują. Jeśli są gotowane na parze. ​​

Piecz zamiast smażyć. Jak schudnąć 5 kg to jedząc pieczone potrawy. Podczas pieczenia używasz mniej tłuszczu niż podczas smażenia. Pieczenie szybciej pomaga schudnąć i wskazane jest dla osób odchudzających się.

Stosuj dietę wegetariańska. Jak schudnąć 5 kg to z dietą wegetariańską. Jednak jak pokazują przykłady różnych osób, które się odchudzały. To właśnie na diecie wegetariańskiej schudły te osoby najwięcej.

Jedz śniadanie godzinę po przebudzeniu. Jak schudnąć 5 kg to tylko ze śniadaniem. Śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem w ciągu dnia. Jedz śniadanie nawet jeśli nie jesteś głodny. Śniadanie nie musi być syte i kaloryczne. Ważne jest, aby zapełnić żołądek treścią pokarmowa. W ten sposób uzyskasz energie na cały dzień. I unikniesz nagłego ataku głodu w godzinach porannych.

Dokładnie żuj pokarm. Jak schudnąć 5 kg żując jedzenie ?  .Lody czy słodycze żuj od 8-12 razy. Podczas dokładnego żucia posiłku wydzielana jest ślina, która trawi cukier. Pamiętaj, że proces trawienia pokarmu rozpoczyna się już w jamie ustnej.

Warzywa i owoce.

Jedz surowe warzywa. Surowe warzywa mają najwięcej witamin. Jak schudnąć 5 kg wystarczy jeść warzywa. Podczas gotowania. Warzywa tracą wiele cennych witamin. Jak schudnąć 5 kg to jedząc ekologiczne warzywa. Pamiętaj, że warzywa z puszki to warzywa konserwowane i już przetworzone. Staraj się unikać kupowania warzyw pryskanych pestycydami.

Używaj patelni teflonowej. Patelnia teflonowa nie wymaga używania oleju. Jak schudnąć 5 kg to tylko z patelnią teflonową. Posiłki przygotowane na petelni teflonowej. To posiłki dla osób odchudzających się. Bo przygotowywane bez dodatku ( lub z małą ilością ) tłuszczu.

Unikaj soli. Jak schudnąć 5 kg to bez dodawania soli. Wiele produktów i potraw ma w sobie już sól. Zbyt duża ilości soli w codziennym jadłospisie nie pomaga w odchudzaniu. Zastosuj prostą zasadę: jedz o połowę mniej soli niż w poprzednim roku.

Ćwicz tak jak to Tobie odpowiada. Wykonuj ćwiczenia, które są dla Ciebie najlepsze. I które Ci odpowiadają.  Jeśli nie lubisz biegać to np. pływaj. Zobacz wpis: Pływanie na odchudzanie .Ważne, żeby znaleźć taki sposób aktywności fizycznej. Który będzie męczący i zarazem przyjemny dla Ciebie.

A tutaj możesz zobaczyć efekty ćwiczeń. Czyli jak schudnąć 5 kg i więcej kilogramów.

[jwplayer mediaid=”18001″]

Wybieraj pieczywo razowe niż pieczywo białe. Jak schudnąć 5 kg to tylko jedząc razowe pieczywo. Razowe pieczywo zawiera spora ilości błonnika. Więcej o błonniku. Przeczytasz we wpisie: Błonnik na odchudzanie .Tak ważnego w procesie odchudzania.

Przygotuj sobie szklankę wody podczas jedzenia. Jak schudnąć 5 kg to pijąc wodę między kolejnymi kęsami. W ten sposób szybciej napełnisz swój żołądek.

Rób domowej roboty przeciery. Jak schudnąć 5 kg to tylko jedząc zdrowe przeciery. Przeciery domowej roboty są zdrowsze. I mniej kaloryczne niż kupne przeciery ze sklepu. W dodatku przecier ze sklepu posiada większą dawkę cukru. Naturalne przeciery posiadają cukier z samych owoców. Poza tym przetwory ze sklepu mają mniej włókien niż te wykonane własnoręcznie.

Jedz o stałych porach. To ważna zasada w czasie odchudzania. Jak schudnąć 5 kg to jedząc posiłki o stałej porze. Posiłki należy jeść o stałych godzinach. Nie zawsze uda się zjeść posiłek o wyznaczonej porze. Więc wyznacz sobie margines 30 minut na zjedzenie posiłku. Jeśli będziesz jeść o nieregularnych godzinach. To albo będziesz chodzić głodny. Albo z wielkim apetytem.

Nie pij kawy w nadmiarze. Picie kawy w nadmiarze sprawia, że organizm uodparnia się na spalanie tłuszczu pod wpływem kofeiny zawartej w kawie.

Pages: 1 2 3 4 5 6 7 8

Facebook